Skříňky na nářadí

Modrý dílenský vozík na nářadí - TBR4007-X - Torin BIG RED

TBR4007-X

Nový produkt

Profesionální montážní vozík z ocelového plechu, 7 uzamykatelných zásuvek, 4 kolečka, speciální odolná povrchová úprava. Jedinečná skříňka na nářadí jak pro kutily, tak i pro profesionály. 

Více informací

Skladem - ihned k odeslání

6 768 Kč s DPH

5 593 Kč bez DPH

-1 690 Kč

8 458 Kč s DPH

Více informacíPojízdný dílenský vozík na nářadí v přepychovém modrém provedení se 7 zásuvkami, které jsou samozřejmě opatřeny kuličkovými pojezdy a zajištěny proti neúmyslnému vysunutí, se stane hvězdou jakékoli dílny.
Konstrukce a opláštění je tvořeno ocelovými prvky s práškovou úpravou, kde se snoubí léty prověřená výroba dílenských vozíků společnosti Torin Big Red a potřeby těžkého provozu z praxe. Skvěle rozeznatelná madla zásuvek s velmi dobrou možností úchopu a pojezdy s kuličkovými ložisky zaručují bezproblémové, tiché a snadné používání zásuvek v každodenním provozu. Rozdílná výška jednotlivých úložných prostorů umožňuje přehledně členit používané nástroje.
Vozík je opatřen 4 koly, kde 2 z nich jsou otočná na kuličkových ložiscích a vybavená brzdami a není sebemenší problém se skříní zatáčet a dovést nářadí přímo na místo montáže. Odpadá tak čas na neustálé vracení se a zkoumání potřebného nářadí při montáži. Skříň je dodávána složená a je nutné pouze přišroubovat kola a madlo - vše naleznete v jedné ze zásuvek i s potřebnými šrouby a manuálem. Do vozíku je možné přiobjednat i sady s nářadím, které zaručeně zpřehledňují a zrychlují práci. Doplňkové sady nářadí můžete prohlédnout ZDE. Celou skříň je možné uzamknout. V zásilce naleznete také náhradní klíček.
Vrchní deska je dostatečně prostorná (67 x 45 cm) a ze tří stran vymezená lemem pro odložení dílů nebo aktuálně používaného nářadí. Protiskluzová část k ní není záměrně připevněna, aby si uživatel mohl horní desku osadit jakýmkoli jiný materiálem, který mu při montážích vyhovuje a skříňku si tak upravil dle svých individuálních potřeb. Kompletní rozměry dílenského vozíku naleznete v záložce Podrobnější informace.
 Nosnost vozíku: 250 kg

30 dalších produktů ve stejné kategorii: