Hoverboardy

Novinky a akce e-mailem

Výprodej! Terénní OFFROAD Kolonožka Hoverboard FIRE-X červená + ZDARMA doprava, obal, bluetooth reproduktory Zobrazit větší

Červený Mini Segway OFFROAD X-Giant 10 inch s Bluetooth - HL-A8C

HL-A8C

Nový produkt

Kolonožka (Gyroboard) se dvěma motory 350 W, rychlostí až 16 km/h, OFFROAD koly a LG baterií. Samozřejmostí u Mini Segway je možnost připojení chytrého telefonu pomocí Bluetooth.

Provádíme záruční i pozáruční servis

Více informací

Na dotaz

6 544 Kč s DPH

5 408 Kč bez DPH

-20%

8 180 Kč s DPH

Více informací

K Hoverboardu doporučujeme SPECIÁLNÍ DRIFTOVACÍ MOTOKÁRU. --->

OFFROAD kolonožku pohání 2 motory o výkonu 350W, které umožní jezdci jet rychlostí až 16 kilometrů v hodině. Váha tohoto segwaye se pohybuje kolem 14 kilogramů a jeho maximální nosnost činí 120 kg. Kvalitní lithium-ion baterie od značky LG o kapacitě 4,4 MAh je připravena k použití po 2-3 hodinách nabíjení a její dojezd činí až 15 kilometrů. Za zmínku stojí dvě LED   světla vpředu a v kolech. V těle jsou uloženy reproduktory, které nabízejí kvalitní poslech hudby díky propojení s Vaším chytrým telefonem za pomoci Bluetooth technologie. Balanční vozítko dodáváme včetně nabíječky.

Technická specifikace:

 • Kvalitní lithium-ion baterie LG 36 V o kapacitě 4400 MAh.
 • Doba nabíjení 2-3 hodiny.
 • Rozměr koleček je 254 mm (10").
 • Díky větším kolům o průměru 254 mm zvládne i náročnější terén, než který poskytuje městská ulice.
 • Celkové rozměry 690 x 290 x 280 mm.
 • Hmotnost 14 kg.
 • Maximální nosnost je 120 kg, minimální váha potřebná pro správné fungování je 20 kg.
 • Motor 2 x 350 W.
 • Maximální rychlost je 12-15 km/h - dle váhy uživatele.
 • Matná červená barva.

Revoluce a pokrok:

Pokrok nezastavíme a je dobré se svézt na vlně novinek, pokud nám zkvalitní život. Jedním z takových produktů je rozhodně mini segway, který nás dopraví na delší vzdálenosti a ušetří čas i podrážky. Nepřijdete pak na jednání udýchaní ani pozdě (nehledáte místo pro zaparkování). Doprava je zároveň ekologická.

Jízda na gyroboardu je přirozená a velmi snadno se naučíte zdolávat první metry i menší překážky díky 10 palcových kol, které nabízí větší pohodlí. Ovládání provádíte náklonem dopředu či dozadu (náklon je možný do 25 stupňů). Náklonem kolonožky vpřed se rozjedete, vyrovnáním udržujete dosaženou rychlost a náklonem vzad brzdíte. V případě zastavení se náklonem vzad rozjedete vzad, tedy na zpátečku. Náklonem jednoho pedálu se otočíte na místě kolem osy.   

Legislativa:

 • Kolonožka smí být použita na komunikacích v ČR. Osobní vozítko Kolonožka není motorovým ani nemotorovým vozidlem a uživatel tohoto zařízení je ve smyslu $ 2 písm. j) zákona č,. 36112000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, považován za chodce.

Gyroskopický systém:

 • Průkopníkem této technologie je Segway, který ji použil u svého veleúspěšného osobního vozítka, které můžeme vídat i v Praze jako součást turistických prohlídek. Balanční systém funguje na spolupráci inteligentních mikročipů a gyroskopů, které vyhodnocují polohu jezdce vůči Kolonožce. Gyroskopický systém tímto umožňuje jezdci otáčení na místě, rozjet se kupředu, či couvat. S využitím popsané technologie dokáže Kolonožka identifikovat, zda se jezdec naklání dopředu nebo dozadu a v závislosti na jeho poloze měnit směr jízdy.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: