Dílna | Garáž | Nářadí

Gola sada s klíči 3/8", 40 ks - LIALT5004F - Licota

LIALT5004F

Nový produkt

Profesionální sada ručního nářadí s nástrčnými klíči a očkoplochými klíči značky LICOTA. Nářadí složené ze 40 dílů je uloženo v krásném plechovém kufříku s černým lakováním a vylisovaným logem výrobce.

Více informací

Skladem - ihned k odeslání!

1 771 Kč s DPH

1 464 Kč bez DPH

Více informací

Profesionální sada ručního nářadí s nástrčnými klíči a očkoplochými klíči značky LICOTA. Nářadí složené ze 40 dílů je uloženo v krásném plechovém kufříku s černým lakováním a vylisovaným logem výrobce. Nářadí v leštěném provedení s jádrem z Cr-V je zasazeno do pevného vyjímatelného plastového výlisku, jenž je jednoduše udržovatelný a díky němuž máte vždy přehled o chybějícím nářadí.
Gola sada s 26 ks klíčů, nástavců a vratidel je doplněna o 3/8" přepínací ráčnu se 72 zuby a madlem z pěnovo-gumové směsi, která je dokonalá a přirozená pro úchop, což musí ocenit každý montér.
19 rozměrů ořechů v exklusivním leštěném provedení je vyrobeno ve variantě "FLANK". Tato série šestihranných ořechů se tak dotýká šestihranu matice a šroubu jen na jejich hranách (stranách). Při povolování a utahování tak toto provedení zabraňuje stržení vrcholů (rohů) hlav šroubů a matic, jejich zaseknutí v ořechu a pracné vyjmutí.
Ve vyjímatelném plastové vložce, která v kufříku bezpečně chrání nářadí před poškozením, je vyčleněn přehledný prostor pro 13 očkoplochých klíčů. Tyto klíče výrobce opatřil rukojetí s vroubkováním, které zabraňuje vyklouzáváním klíče z ruky při práci s mastnými a naolejovanými maticemi a šrouby.
Tato sada díky svým užitným vlastnostem splňuje vysoké nároky kladené na profesionální nářadí.
Obsah:

1 x ráčna 3/8", 72 zubů,
3 x prodlužovací tyč: 3", 6", 10" (možná úprava na trhák ve spojení s TM adaptérem),
1 x kardanový kloub,
1 x TM adaptér (zprodlužovací tyče vytvoří trhák),
19 x FLANK šestihranný nástrčný klíč: 6 - 24 mm,
13 x klíč: 6 - 15, 17, 19, 22 mm.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: