Zaregistrujte se k newsletteru a obdržíte na Váš zadaný e-mail 100 Kč slevu!

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.
Sleva platí při objednávce nad 2000 Kč.

Všechny kategorie

TOP PROFI vs PROFI vs HOBBY:

Komu jsou určené výrobky označené jako TOP PROFI?

Výrobky označené jako TOP PROFI jsou vhodné na ty nejnáročnější práce. Svými excelentními parametry a špičkovou kvalitou zpracování splňují nároky specialistů ve svém oboru. Snesou ta nejvyšší měřítka a obstojí i v nejnáročnějších provozech. Za vyšší pořizovací cenu získáte prvotřídní kvalitu materiálu, profesionálním design a ergonomii. S takovými výrobky pracují opravdoví profesionálové a tyto výrobky vždy splní jejich očekávání.

Jaké jsou produkty s označením PROFI nářadí?

Do kategorie PROFI nářadí jsou zařazené produkty s velmi dobrou kvalitou zpracování a skvělými parametry. Nářadí je určeno pro profesionální práce a každodenní použití. Jedná se o výrobky, které svým poměrem kvality a ceny jsou vhodnou alternativou pro nářadí Hobby kvality. Při práci s těmito výrobky je zaručeno, že výkon bude proveden kvalitně a podle očekávání.

Co je důležité při výběru TOP PROFI a PROFI nářadí?

Při výběru profesionálního nářadí je důležité si ujasnit, co skutečně potřebujete a kolik jste za to ochotni utratit peněz. Tak můžete udělat první roztřídění produktů. Před nákupem je důležité se zamyslet nad tím, co opravdu potřebuji. Pokud si nejste jisti, tak nás můžete kontaktovat.

Co znamená označení Hobby – Hobby kvalita?

Jedná se o takové nářadí, které se používá jen příležitostně v domácnosti nebo na zahradě. Takové nářadí není vhodné pro profesionální každodenní použití, ale je ideální pro občasné opravy, které se na domě nebo v jeho okolí vyskytnou. Hobby nářadí využijete pro přitáhnutí uvolněného šroubku ve skříni, vyvrtání díry pro upevnění nové poličky nebo k opravě kapajícího kohoutku vodovodu.

Jaké je nejdůležitější nářadí do domácnosti?

  • Šroubováky – ploché, křížové, speciální
  • Kladiva
  • Klíče
  • Kleště – kombinované, štípací, sikovky
  • Vrtačka se sadou vrtáků – univerzální, do betonu nebo cihly
  • Svěrky a svěráky
  • Skříň na nářadí

Svoje místo v každé domácí dílně určitě naleznou i různé spojovací materiály, metr, úhelník, vodováha nebo fázová zkoušečka. Na první pohled se může zdát, že je toho docela hodně, co by měl mít každý kutil kdykoli po ruce, ale uvidíte, že až se dostanete do takové situace, tak takovou výbavu oceníte.

Nestačí Vám hobby kvalita a myslíte to s dílenským vybavením opravdu vážně? Zvažte naše TOP PROFI a PROFI nářadí určené pro profesionály a každodenní intenzivní používání.