Antiradary | Detektory radarů

Antiradar Genevo One s GPS / radarový detektor + DOPRAVA ZDARMA

DKR94162

Nový produkt

Je používání legální? ANO (více zde a pod prouktem)

Více informací

Skladem - Ihned k odeslání!

11 895 Kč s DPH

9 831 Kč bez DPH

Více informací

Antiradar Genovo One je nejkomplexnější přenosný radar na trhu. Jedná se o nejoblíbenější model značky Genovo. Bude s Vámi komunikovat kompletně v Češtině. Obsahuje GPS modul pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacinárních nástrah. Tento model je nejlepším řešením cena/výkon.

Legálnost? Můžete bez starostí používat!

V České republice není jízda se zapnutým radarovým detektorem zakázána žádným zákonem, vyhláškou nebo předpisem. Zákon o provozu na pozemních komunikacích číslo 361/2000 Sb. zakazuje jen použití aktivních prostředků, které mohou rušit nebo jinak omezovat činnost radarů. Použití těchto radarových detektorů (antiradarů, které pouze přijímají radarový signál) tento zákon nijak neomezuje ani nezakazuje.

Proč doporučujeme tento model?

Tento model se vyznačuje při skenování radarových pásem minimem falešných poplachů a vynikající citlivostí, srovnatelnou s některými modely značky Beltronics za podstzatně nižší cenu. Extrémní důraz byl při vývoji kladen na novou funkci - hlášení GPS bodů a na optimalizaci pro detekce správné části Ka pásma, které je používáno k měření rychlosti v České republice. Díky tomu vzniknul antiradar na vynikající úrovni a díky kombinaci radarové detekce s GPS modulem a nejpřesnější GPS databází se jedná o nejlepší přenosný antiradar v poměru cena/výkon.

Kvůli skvělému poměru cena/výkon doporučujeme tento model Genovo One. Nicméně jsme schopni Vám dodat nejrůznější jiné včetně pevně zabudovaných i laserových rušiček.

Horizontální nebo vertikální uchycení radarového detektoru

V místech s vysokým počtem odrazových ploch se signál ,,láme,, jeho polarizace je pak ,,bipolární,, Tento signál je v tomto případě dobře detekovatelný jak při vertikálním, tak při horizontálním uchycení detektoru. V místech s minimem odrazů, kde je kvalitní detekce ,,kritická,, je pak důležité, aby byl detektor ve správné polarizaci. Rozdíl v detekci na takovémto místě může být opravdu významný a proto doporučujeme vždy používat vertikální držák.

Upozornění: Vertikální držák je za příplatek 395 Kč! Ten můžete objednat zde: http://www.daklos.cz/index.php?id_product=2360&controller=product

Pro tento model nabízíme i aktualizaci GPS databáze a firmwaru - 1 rok 700 Kč, 3 roky 1250 Kč, pro více informací nás kontaktujte.

A ještě jedna rada na závěr, ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním nebo solárním) sklem. Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný.

2 dalších produktů ve stejné kategorii: